Про Нас

Моя вишиванка
Мій кейс
Мій стиль

       
       

До техніки, яку виробляє компанія APPLE, наврядчи хтось відноситься байдуже. Здається, аудиторія розділилась на дві протилежні категорії: хтось її критикує та шукає в ній недоліки, а інші захоплються неймовірним мінімалістичним дизайном і залюбки використовують за призначенням. Ми вирішили трішки пристосувати продукцію компанії легендарного Джобса. Ні, ми ні в якому разі не претендуємо на розуміння продукту краще самого Стіва, ми не можемо змагатися з знаннями технологів із Купертіно, ми просто хочемо, щоб наша техніка більше відповідала нашому духу. Коротше кажучи, ми одягаємо техніку Apple у вишиванки.

       

Дзвоніть нам за телефоном 097-438-75-84, замовляйте кейси для iPhone на сайті, ми доставимо їх Вам у найкоротший час! Якщо у Вас з'явились запитання чи пропозиції, ми залюбки Вас вислухаємо. Будемо щиро вдячні нашим клієнтам за відгуки, котрі Ви можете написати на фейсбуці.

               

Слава Україні!
Команда Ethnocase

       
           
           
           
       
   

Зв'яжіться з нами

Якщо у вас є питання щодо продукції компанії Етнокейс, умов доставки, або співробітництва, напишіть нам, або зателефонуйте в зручний час. Ми завжди раді поговорити про Українську культуру, просто тому, що ми її любимо :)